Nowa kultura pracy: siedziba agencji interaktywnej K2.

1

O biurach „nowej generacji”, gdzie środowisko pracy jest maksymalnie przystosowane do potrzeb pracowników pisałam już na przykładzie biur Google. W Polsce coraz częściej powstają biura gdzie pracownicy mają stworzone dogodne warunki zewnętrzne do pracy i rozwoju kreatywności a zmodernizowane open – space’y, pomieszczenia do relaksu i inspiracji czy designerskie kuchnie są standardem.

Siedziba K2 to miejsce zrzeszające 300 pracowników. Pracowników, którzy mieli wpływ na powstające wnętrza- wybór kolorów, fototapet, użytych materiałów czy elementów dekoracyjnych we wnętrzach. K2 zajmuje 3000 m2 i trzy piętra w jednym z biurowców na ulicy Domaniewskiej w Warszawie. Recepcja jest wyposażona w video wall, za nią znajduje się przestrzeń zwana amfiteatrem która może pomieścić wszystkich pracowników agencji i stanowi również ciąg komunikacyjny pomiędzy piętrami. Nowa siedziba Grupy K2 to również kilka sal konferencyjnych, sala multimedialna, wiele małych pomieszczeń i wnęk do pracy w małych grupach lub indywidualnie. Na każdym piętrze znajduje się kuchnia do dyspozycji pracowników.

Zgodnie z duchem stylu industrialnego, we wnętrzach zachowano elementy techniczne budynku, sporo jest betonu, drewna i ceramiki. We wnętrzach dominują szarości, delikatne beże i biele, które pozwalają wybrzmieć mocniejszym akcentom w postaci przedmiotów czy mebli, stanowią również doskonałe tło dla roślinności. Nowa siedziba K2 to połączenie tak sprzyjającemu pracy i skupieniu minimalizmu z designerskimi elementami i okazjonalnym mocnym kolorem, który właśnie w takich wnętrzach robi największe wrażenie.

Za projekt odpowiada spółka Mass Projekt, odpowiedzialna m.in. za projekty w Złotych Tarasach, Centrum Development & Investors Polska, EMPiK, Saatchi &Saatchi, Van Graaf, czy BRE Banku.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

http://www.k2.pl/#!/pl/realizacje/element/odwiedz-nas/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: